wtorek, 6 listopada 2012

sialala.

Tak sobie siedzę i myślę... W sumie to nie mam pomysłu na jakąś głębszą notkę, pomimo że dopadły mnie refleksje...
Cierpliwie czekam na Kubę Wojewódzkiego. Muszę obejrzeć ten odcinek, bo dzisiaj będzie u niego PEZET <3
Ehh, tak w ogóle, to jestem już w III kl gimnazjalnej. W przyszłym tygodniu testy próbne, których zaczynam się coraz bardziej bać. Z nauką u mnie nie jest najgorzej, ale oczywiście mogłoby być lepiej gdybym tylko się odrobinę postarała, bo moje słabe oceny są wynikiem lenistwa, a ja z natury jestem bardzo leniwa :D Najgorzej u mnie chyba z matematyką i fizyką. Z matematyki dwie oceny niedostateczne, z fizyki tylko 2 i 1... Za to moją "mocną" stroną jest chyba angielski. Same piąteczki :) Poważnie się zastanawiam nad wyborem szkoły gimnazjalnej, czy własnie nie iść w tym kierunku. Bardzo lubię angielski, ale nie wiem czy w liceum poradzę sobie z jego rozszerzoną wersją. Na szczęście nie muszę jeszcze decydować gdzie, co i jak. Myślę, że przez 8 miesięcy jeszcze zdążę się zdecydować.
Od wczoraj zaczęłam robić aerobiczną 6 Weidera (dobrze napisałam...? :>) Już czuję ból mięśni brzucha, a to dopiero jest 2 dzień! Mam nadzieję, że wytrwam jak najdłużej. Przyda mi się wyrobienie mięśni brzucha. Od dawna planowałam się za niego wziąć. Do wakacji muszę mieć płaski brzuszek. :)
W trakcie wakacji zaczęłam używać odżywki WAX, która ponoć przyspiesza porost włosów. Byłam ciekawa, czy faktycznie jest tak jak piszą. Od czerwca moje włosy stały się dłuższe o jakieś 4-5 cm. Efekt powalający, w szczególności, że moje włosy rosną baaardzo wolno. Odżywki zostało mi jeszcze na jedną kurację i zastanawiam się nad kupnem następnej. Uważam, że się opłaca, bo nie jest droga, a efekty są widoczne. Swoją kupowałam na allegro za jakieś 20 zł w tym czepek gratis. Oczywiście każde włosy reagują na nią inaczej. Osobiście POLECAM!


Macie może konto na szafa.pl ? Jeśli tak to zapraszam do siebie :)  http://szafa.pl/profil/zelka97

A tutaj jakieś fotki :)

a tutaj możecie zadawać mi pytania http://www.formspring.me/patryszjaax

Będzie mi miło jeżeli zostawicie po sobie jakiś znak i dodacie mój blog do obserwowanych :) Love ya ! ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz